Басейн

мозаїка та вітражі в басейні

Вже стало класичним поєднання мозаїки та води.

Мозаїка ідеально підходить для оздоблення приміщень з підвищеним рівнем вологості, так як вона абсолютно не поглинає воду, являється міцним матеріалом і за нею легко доглядати.

Скляна мозаїка не піддається впливу хімічних реагентів та багатьох неорганічних і органічних кислот, які є складниками більшості мийних засобів.

Скляна мозаїка характеризується морозостійкістю, а це означає, що цей матеріал придатний для облицювання відкритих замерзаючих басейнів, навіть тих, які взимку залишаються з водою.

Завдяки невеликим габаритним розмірам елементів,  мозаїкою можна оздоблювати басейни будь-якої конфігурації.

Ремонт здійснюється теж дуже просто - пошкоджений елемент без особливих зусиль можна замінити. Тому мозаїка і являється класичним варіантом оздоблення санвузлів, басейнів, бань та саун.

Басейн – серйозна інвестиція на десятки років, а реалізація продуманого і складного дизайнерського рішення – трудомісткий процес цілої групи майстрів.

Вдале поєднання віконних вітражів, настінної мозаїки та майстерно оздобленого басейну доповнюють та завершують задум дизайнера зобразити узбережжя та передати свіжість  морського бризу.

 
 
Яндекс.Метрика
Make a Free Website with Yola.